بازدید قائم مقام افق کوروش از غرفه اسپات در نمایشگاه تجهیزات خرده‌فروشی
30 دی 1398
بازدید 4660

قائم مقام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به همراه جمعی از معاونین ستاد مرکزی و مناطق از غرفه شرکت سامان پویش تامین (اسپات) و محصولات جدید این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات خرده‌فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بازدید کردند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات خرده‌فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ۱۴ تا ۱۷ دی ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.
صبح روز سه شنبه، ۱۷ دی ماه حسین صبوری قائم مقام فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش به همراه جمعی از معاونین ستاد مرکزی و مناطق از غرفه شرکت سامان پویش تامین (اسپات) بازدید کردند و در جریان انواع کاربری، روند سفارشی‌سازی، مشخصات فنی محصولات جدید و بهینه‌سازی محصولات قبلی این شرکت قرار گرفتند.

رونمایی از ۳ محصول جدید و استراتژیک اسپات
در این بازدید، علی اصغر شهبازی مدیر عامل شرکت سامان پویش تامین در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت اسپات به تشریح ویژگی‌ها و برتری‌های یخچال میوه و سبزیجات ـ مدل Hifresh پرداخت و گفت: این محصول جدید شرکت اسپات برای اولین بار در ایران با طراحی زیبا و منحصر به فرد و کاربری ویژه به بازار معرفی شده است و تمام فروشگاه‌های میوه و سبزیجات می‌توانند جهت حفظ طولانی مدت کیفیت و تازگی محصول از این تجهیزات استفاده کنند.

شهبازی همچنین به یخچال پلاگین (موتور سرخود) سری اکونومیک مدل frostberg.Eco و ویژگی‌های متمایز آن پرداخت و افزود: این محصول و تجهیز برودتی با موتور پلاگین (موتور سرخود) برای فروشگاه‌های محلی با ابعاد مختلف به ویژه فروشگاه‌های کوچک قابلیت استفاده دارد ‌‌و به صورت درب‌دار یا پرده هوا قابل سفارش است.

در ادامه این بازدید، مدیر عامل شرکت اسپات به معرفی محصول جدید دیگر این شرکت تحت عنوان شلف چهار ستون Holdex مدل Ecofix اشاره کرد و گفت: این نوع شلف با هدف ورود به بازارهای جدید و شناسایی نیازهای اکثر فروشگاه‌های خرده‌فروشی ارائه شده است که با تنوع گسترده‌ای از ابعاد کوچک تا قفسه‌های بزرگ انباری قابلیت سفارش دارد و از تحمل وزنی قابل توجهی برخوردار است.

علاوه بر اینها، محصولات جدید دیگری از جمله کانتر فروشگاهی تینو، ترولی پلتفرم، شلف و استند ویژه پشت کانتر از دیگر تجهیزاتی بود که برای اولین بار از سوی شرکت اسپات در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.