هویت سازمانی

گروه سرمایه گذاری کوروش به عنوان یکی از گروه های سرمایه گذاری عضو گروه صنعتی گلرنگ پیشرو در زمینه تولید و توزیع کالاهای تندگردش، خرده‌فروشی و زنجیره ای در سال 1387 تأسیس شد. این گروه سرمایه گذاری با دارا بودن بیش از 10000 نیرو، برندهای مطرحی همچون فامیلا، اویلا، سانتین و کیمبال را روانه بازار نمود. این شرکت با بیش از 20 زیرمجموعه کالاهایی مانند تن، سس، رب گوجه، زعفران، برنج و ... را تولید نموده و در سراسر ایران توزیع می‌نماید. گروه سرمایه گذاری کوروش شامل شرکت های پویا و پرتلاشی ست که با عضویت شرکت های مذکور، امروزه به عنوان یک گروه سرمایه گذاری گسترده و پیشرو مطرح است که این شرکت ها نیز تاریخچه و سوابق قابل توجهی از عرضه تخصصی خود دارند.

گروه سرمایه گذاری کورش در افق 1404 شرکتی است: دارای جایگاه برتر در زنجیره تامین محصولات تندگردش غذایی با پشتیبانی موثر و ایجاد هماهنگی ارزش آفرین بین شرکت های تابعه خود و با تکیه بر نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر و همکاران متعهد و متخصص.

گروه سرمایه گذاری کورش، با گسترش زنجیره تامین، تولید، توزیع و خرده فروشی کالاهای اساسی مصرفی خانوار در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه می کوشد، حداکثر رضایت را برای تمامی ذی نفعان خود پدید آورد؛ راهبری