هویت سازمانی

گروه سرمایه گذاری کوروش به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی گلرنگ پیشرو در زمینه تولید و توزیع کالاهای تند گردش، خرده ‌فروشی و زنجیره ای در سال 1387 تأسیس شد. این گروه با دارا بودن بیش از 20000 نیرو، برندهای مطرحی همچون اویلا، فامیلا، آذوقه، کیمبال، مادلین، سانتین و... را روانه بازار نموده است. این شرکت بیش از 25 زیرمجموعه کالایی مانند روغن خوراکی، تن ماهی، انواع سس، رب گوجه فرنگی، زعفران،خرما،زرشک، برنج، خشکبار، حبوبات، فراورده های پروتئینی، لبنیات، چای، قهوه،انواع دسر و ژله، نبات، عسل، مربا، کنسروجات و ... را تولید نموده و در سراسر ایران توزیع  می‌نماید. گروه سرمایه گذاری کوروش شامل شرکت های پویا و  پرتلاشی است که تاریخچه و سوابق قابل توجهی در عرصه تخصصی محصولات و خدمات خود دارند.

گروه سرمایه گذاری کوروش در افق 1404 شرکتی است: دارای جایگاه برتر در زنجیره تامین محصولات تندگردش غذایی با پشتیبانی موثر و ایجاد هماهنگی ارزش آفرین بین شرکت های تابعه خود و با تکیه بر نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر و همکاران متعهد و متخصص.

گروه سرمایه گذاری کوروش، با گسترش زنجیره تامین، تولید، توزیع و خرده فروشی کالاهای اساسی مصرفی خانوار در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه می کوشد، حداکثر رضایت را برای تمامی ذی نفعان خود پدید آورد؛ راهبری