هویت سازمانی

گروه سرمایه گذاری کوروش به عنوان یکی از گروه های سرمایه گذاری عضو گروه صنعتی گلرنگ پیشرو در زمینه تولید و توزیع کالاهای تندگردش، خرده‌فروشی و زنجیره ای در سال 1387 تأسیس شد. این گروه سرمایه گذاری با دارا بودن بیش از 20000 نیرو، برندهای مطرحی همچون اویلا، فامیلا، آذوقه، کیمبال، مادلین، سانتین و... را روانه بازار نمود. این شرکت با بیش از 25 زیرمجموعه کالاهایی مانندروغن، تن، سس، رب گوجه، زعفران، برنج و ... را تولید نموده و در سراسر ایران توزیع می‌نماید. گروه سرمایه گذاری کوروش شامل شرکت های پویا و پرتلاشی ست که با عضویت شرکت های مذکور، امروزه به عنوان یک گروه سرمایه گذاری گسترده و پیشرو مطرح است که این شرکت ها نیز تاریخچه و سوابق قابل توجهی از عرضه تخصصی خود دارند.

گروه سرمایه گذاری کورش در افق 1404 شرکتی است: دارای جایگاه برتر در زنجیره تامین محصولات تندگردش غذایی با پشتیبانی موثر و ایجاد هماهنگی ارزش آفرین بین شرکت های تابعه خود و با تکیه بر نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر و همکاران متعهد و متخصص.

گروه سرمایه گذاری کورش، با گسترش زنجیره تامین، تولید، توزیع و خرده فروشی کالاهای اساسی مصرفی خانوار در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه می کوشد، حداکثر رضایت را برای تمامی ذی نفعان خود پدید آورد؛ راهبری