شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۸۸ با هدف تولید، واردات و صادرات انواع مواد غذایی وابسته در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد به بهره‌برداری رسید.

 ظرفیت تولید و بسته‌بندی روغن خوراکی مایع ۳۶ هزارتن در سال، کنسرو زیتون ۴ هزار تن و انواع سرکه 500 تن در  تولید ۵۰۰ تن در سال از جمله توانمندی‌های این کارخانه بوده است. شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران از سال 1390 با تمرکز تولید محصولات غیر روغنی از جمله کنسرو ماهی تن، رب گوجه فرنگی، عسل، انواع مربا و کنسرو های غیر گوشتی فعالیت خود را ادامه داد.

از سال 1396 محصولات تولیدی شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران شامل کنسرو ماهی تن، انواع کنسروهای غیر گوشتی از قبیل لوبیا، نخود فرنگی و ذرت، رب گوجه فرنگی، عسل و انواع مربا و زیتون با برندهای اویلا، فامیلا، سانتین و کیمبال به شرکت ثبتی گلبرگ بهاران انتقال یافت.

کسب برترین جایگاه در صنایع غذایی کشور، تبدیل شدن به نخستین گزینه مصرف‌کنندگان مواد غذایی کشور و دستیابی به جایگاه بزرگترین صادرکننده انواع کنسروها، مربا و عسل در ایران از اهداف شرکت گلبرگ غذایی کوروش است.

 

www.golbargfood.com