توفان تخفیفات تابستانی افق کوروش آغاز شد
19 مرداد 98
بازدید 1059

از ابتدای مردادماه امسال، انبوه‌ترین میزان تخفیفات در شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اجرایی شده و مجموعه کثیری از کالاهای ضروری و اساسی خانوار و دیگر ارزاق سوپرمارکتی با میزان تخفیفات استثنایی در بیش از 1500 شعبه در سراسر کشور عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت با بیشترین تعداد شعب و پراکندگی در سطح کشور از ابتدای مردادماه امسال تا پایان تابستان در یک طرح حمایتی با عنوان "توفان تخفیفات" تا حداکثر 50 درصد کاهش قیمت درج‌شده روی کالاها را در اختیار هموطنان سراسر کشور قرار می دهد.

در توفان تخفیفات تافیفتی افق کوروش، مراجعه‌کنندگان بدون هیچ محدودیتی در تعداد و میزان خرید می‌توانند تا سقف 50% تخفیف از محصولات این فروشگاه در سراسر ایران استفاده کنند.

این برای اولین‌بار در ایران است که هموطنان می‌تواند از این حجم تخفیفات در فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بهرمند شوند.

فروشگاه‌های همواره تخفیف افق کوروش به صورت یکپارچه و یکسان در هر هفته از تابستان امسال به عرضه محصولاتی همچون برنج، روغن، قند و شکر و ... با تخفیفات تافیفتی اقدام می‌کنند.

گفتنی است؛ مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین تخفیفات کالاهای عرضه شده در توفان تافیفتی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می توانند به صفحه جشنواره توفان تخفیفات افق کوروش به نشانی landing.okcs.com و یا صفحات شبکه های مجازی شرکت مراجعه نمایند.