گلرنگ پخش

شرکت گلرنگ پخش در مهر ماه سال ۱۳۷۹ با هدف پخش محصولات تولیدی کارخانجات دیگر شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد. در ابتدا شرکت گلرنگ پخش کار خود را با محصولات برند گلرنگ از قبیل جرم‌‌گیر،سفیدکننده، انواع شامپو، صابون، انواع مایع دست‌شویی، شیشه شوی، مایع ظرفشویی، نرم‌کننده حوله و لباس و نرم‌کننده موی سر آغاز نمود و به تدریج محصولات سایر حوزه ها و برندهای متعدد در سبد توزیع این شرکت قرار گرفت. در سال 1394 با اتخاذ استراتژی تمرکز، کلیه فعالیت‌های شرکت بر روی پخش انواع محصولات غذایی قرار گرفت و در حال حاضر بیش از 80 قلم کالا با برندهای اویلا, فامیلا, کیمبال، وی نات، آیری پلاست، شون، اکشن و مای توسط این شرکت در سراسر کشور توزیع می‌گردد.

چشم انداز

شرکت گلرنگ پخش در افق ۱۴۰۴، شرکتی است کارآمد و ارزش آفرین در صنعت پخش محصولات تند گردش به منظور پاسخ سریع و به موقع به نیازهای مشتریان با کمترین ریسک

ماموریت

ماموریت گلرنگ پخش، توزیع چابک و گسترده کالاهای تند گردش با تمرکز بر رشد متوازن منافع ذینفعان، همراستا با ماموریت و چشم انداز گروه صنعتی گلرنگ می باشد. این مهم را با بهره گیری از نیروهای توانمند و نهادینه سازی کار تیمی با استفاده از فرآیند یکپارچه و فناوری های به روز صنعت پخش، درکنار بهینه کردن عملیات پخش، محقق خواهیم ساخت.

سال تاسیس

1379

برندها

اویلا, فامیلا, کیمبال، وی نات، آیری پلاست، شون، اکشن، مای

گواهینامه های کیفی اخذ شده

  • دریافت تندیس دیموند بلورین در سومین کنفرانس ملی مدیریت نظام توزیع در سال  ۱۳۸۹

دفتر مرکزی

تهران - یوسف آباد – خیابان سیزدهم – (بین فراهانی و اسدآبادی) – پلاک ۳۱

تلفن

84237000 و 84236

فکس

۸۸۱۰۱۲۹۱-۰۲۱

آدرس ایمیل

info@golrang-pakhsh.com

آدرس وب سایت

golrang-pakhsh.com