صنعت غذایی کورش در سال 1380  با نام کشت و صنعت گلبرگ بهاران با هدف توسعه کسب و کار و ورود به حوزه صنايع غذايي آغاز به کار کرد. از بدو تاسیس شرکت، تولید محصولات متنوعي چون انواع روغن‌هاي خوراکي، دانه زيتون، کنسروجات، انواع مربا و... با برندهای اویلا، فامیلا و کیمبال در برنامه کار قرار گرفت. در شروع کار، تولید محصولات با رویکرد بهره‌گیری از ظرفیت خالی کارخانجات کشور، به صورت برون سپاری آغاز شد. اولین کارخانه خود را در سال 1392 در شهرک صنعتی حیدریه در استان قزوین خریداری و راه‌اندازی کرد و یک سال بعد پروژه احداث کارخانه صنعت غذایی کورش در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز شد. در حال حاضر تولیدات شرکت در دو کارخانه اشتهارد و تاکستان صورت می پذیرد. از آغاز سال 95 حوزه محصولات روغنی از شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران تفکیک شده و اداره آن در شرکت صنعت غذایی کورش متمرکز شد. صنعت غذایی کورش در ابتدای سال 97 با بیش از 500 نفر همکار به حضور و تولید در عرصه صنایع غذایی ادامه می دهد. از جمله دستاوردهای ویژه این حضور، در راستای رویکرد نوآورانه و سلامت محور شرکت، تولید روغن‌های ویژه‌ای چون روغن سرخ کردنی بدون پالم و روغن آفتابگردان غنی‌شده با ویتامین D است که به مصرف کنندگان ایرانی عرضه شده است.

چشم انداز

شرکت صنایع غذایی کوروش در افق 1404، شرکتی است:

جایگاه نخست بازار را در سایه نوآوری و ارزش آفرینی در زنجیره محصولات روغن خوراکی در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه کسب خواهد کرد.

ماموریت

شرکتی فعال در زنجیره تولید محصولات روغنی در بازارهای داخلی و کشورهای همسایه بوده و خلق مستمر ارزش افزوده و بهبود سلامت جامعه را سرلوحه خود قرار داده است.

ارزش‌های بنیادین

 ما متعهدیم به نوآوری در مسیر پیشرفت
 ما متعهدیم به همکاری مثل اعضای یک خانواده
 ما متعهدیم به کنش سریع در برابر کاستی‏ها و فرصت ها
 ما متعهدیم به سلامتی مشتری، کارکنان و محیط زیست

سال تاسیس

1391

دفتر مرکزی

تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان ۳۷ شرقی، خیابان اهورا مزدا، کوی نادر، پلاک ۱.

تلفن

021-83893000

فکس

89780275 -021

آدرس ایمیل

hr@oilaoil.com

آدرس وب سایت

kouroshoil.com